Pasiasty Plakaciasty


Po pierwsze, dzięki, że zaglądacie, nawet kiedy akurat kilka dni z rzędu nie aktualizuję bloga. Po drugie, słuchałem dziś nowej płyty Farben Lehre, która, a fanem nie jestem, jawi mi się odprężająco, akuratnie i bezstresowo. Miasto to ja (jarosławski portal robiony przez kilkanaścioro ludzi z mojej szkoły) - chyyyba ruszy już wkrótce. Ze swej strony wsparłem inicjatywę powyższym plakatem.

Mój dobry humor, oprócz słuchania w/w płyty, podkręca fakt odnalezienia zaginionej przed wiekami maszyny do sandwichów! Niech żyje ser topiony!
PODPIS:

Komentarze:

02.12.2009, 23:26
Rob
A JKS 1909 to gdzie?

02.12.2009, 18:50
kolec
No oni mają trochę hitów poprzerabianych od innych, trochę własnych, więc nawet jak się nie zna to się zna! Kanapkownica też pozdrawia.

02.12.2009, 18:04
ssselena
Dobry palakat:):):)
Ja wogole nie slucham Farben Lehre, ale ze dusze sie obecnie w malej miescinie, gdzie jesli gra cos innego niz dipolo to juz jest wydarzenie (czasem roku...). To sie wybralam niedawno na ich koncert, poczulam sie prawie jak nastolatka w tym tlumie ekipy z liceow. I o dziwo nawet znalam sporo z ich numerow, co mnie zaskoczylo hehe.
Gratuluje odnalezienia kanapkownicy, i pozdrawiam:)