Iwan II


Jako że sheerowe spoilery nie powinny pojawiać się za często, a obecnie skupiam się jedynie na rysowaniu albumu, dziś prezentuję planszę, która powstała do scenariusza sympatycznego pana Mazola, a której poprzedniczkę i okładkę całego komiksu prezentowałem już tutaj przed MFK 2009. Komiks mój i Michała już niedługo być może pojawi się na kolejnej wystawie, ale nie jest to jeszcze rzecz na tyle pewna i klarowna, by móc zdradzić jakieś szczegóły czy datę. Wspomniałem o Sheerze - plansze powoli zaczynają się łączyć, wątki domykać, z paru rzeczy jestem niemal dumny, nastroje są bojowe, mam sprajta i pączki, więc rysuję dzielnie i regularnie. Na obecną godzinę (prawie Sport na Jedynce) do końca zostało 14 stron. W rzeczywistości jest dużo więcej roboty, ale zgrabnie oszukuję sam siebie małymi liczbami, a już niedługo cyframi. Jutro mam zawody w kosza, rejonowe, po nich zaczynam ferie. W sobotę siatkówka, w poniedziałek prawo jazdy (znowu), we wtorek rysowanie modela i tak dalej... Ferie. To nawet nie jest Przerwa. To jest Podprzerwa. Marna parodia wolnego. Ferie w klasie maturalnej - to już całkiem.

Ktoś mi napisze coś miłego (o prawie jazdy np)?
PODPIS:

Komentarze:

12.02.2010, 15:19
kolec
E nie, refleks mają dobry. Bardzo szybko mnie oblewają.

Wróciłem z zawodów w kosza, 1. miejsce.

12.02.2010, 12:45
pawelk
Prawo jazdy to wymysł zgredów ze słabym refleksem. :)


12.02.2010, 00:41
graphicus
trzymam kciuki za egzamin:) koty zostaw w spokoju a głowa do góry !

11.02.2010, 22:47
kolec
Do egzaminu - nie wiem, jeszcze parę godzin jazd przede mną. Będę rozjeżdżać wszystkie spotkane smutne koty i uwolnię Twe serce!

Już mi sam sprajt został.

11.02.2010, 22:31
a
nie lubię ambitnych ludzi, są jacyś tacy... ambitni.
a kiedy podchodzisz do egzaminu?
na pocieszenie powiem, że ja wcale nie mam ferii, a szansa na nartowy wyjazd już była (obficie nagradzając jadących, mnie omijając szerokim łukiem).
a kadr rozczulający. smutne koty w ogóle chwytają za serce jak mało co.
(albo to ja jakaś zjebana jestem.)

11.02.2010, 20:13
go
paczki + sprajt = fuj ;/ ale egzamin zdasz (: