Dwumetrowa trumna


Zapraszam serdecznie (i świątecznie) do lektury wywiadu z moją kolcową osobą:
www.miastoja.pl/bungee/pokaz/10/SIMPLE%20COMIC)%20STORY
...podczas udzielania którego przypomniałem sobie o wyżej widocznym zarzuconym projekcie; jedną planszę z trzech powstałych opublikowałem tutaj jakiś czas temu. Wywiad na miastoja.pl jest drugim na moim koncie (po tym na Motywie Drogi) i mam nadzieję, że te rozmowy jakoś tam się uzupełniają. Dziękuję portalowi za przesłuchanie i sukcesów życzę! - Marcinu
PODPIS:

Komentarze:

26.12.2009, 20:10
kolec
To taki koleś co kopał dół. Widać go na wcześniejszej stronie, nie miałaś prawa wiedzieć co to. Sam się teraz chwilę zastanawiałem ;)

26.12.2009, 18:14
a
no dobra, ale w tym ostatnim kadrze najbardziej chodziło mi o to, co jest po stronie prawego ramienia wypowiadającej się babki. i wciąż nie wiem.

26.12.2009, 11:57
niewiesz
Przedostatni to, jak mi się zdaje, nos, grzywka i kawałek cylindra człowieka prowadzącego ceremonię pogrzebu. A w ostatnim kadrze widać właśnie całą scenę, czyli dwumetrową trumnę i kilku przypadkowych przechodniów, przypadkowo trzymających świeczki, zapewne przypadkowo zapalone. Każdy losuje temat, jaki ma powiązać z kolcowym żywotem i stara się jakoś na niego wypowiedzieć... A że rozmiar trumny wyraźnie wskazuje na niestandardowy wzrost. Cóż. Każdemu zdarza się pamiętać mniej, niż mu się wydaje.

Tak, wiem, że jestem genialna. Czasami.

25.12.2009, 19:57
Rob
A poza tym kolec to zdecydowanie największy polski rysownik komiksowy... i wciąż rośnie!

25.12.2009, 15:27
kolec
Fajnie, że przebrnęłaś. Mam nadzieję, że Cię nie zraził :)

Kompleks trochę mam. Ale to może przez wychowywanie się na zaścianku, gdzie jak brakuje tematów, to zaczyna się o wzroście. Nawet kiedy odbieram jakieś nagrody, to słyszę: "Gratulacje. Grasz w kosza? Gratuluję, a ile masz wzrostu?". Teksty okołowzrostowe w notkach piszę oczywiście jako pewną parodię tego co ciągle słyszę.

Na ostatnich kadrach są osoby ze strony nr 2, więc nic dziwnego, że ich nie kojarzysz. Ale wpatruj się, wpatruj! Będę opowiadać, że od moich komiksów nie można oderwać wzroku. Hihi.

25.12.2009, 01:53
a
wciąż patrzę i patrzę na te dwa ostatnie kadry i za cholerę nie wiem, co one przedstawiają. przedostatni to chyba nos tej pani, tak? tylko gdzie w takim razie ma oczodoły?... co do ostatniego jednak pasuję.
btw, czy ty masz jakiś kompleks wzrostu? wciąż o nim jakoś słyszę.

25.12.2009, 00:12
a
długi ten wywiad, ale dałam radę :)