Dla Okna

Czołem. Dzisiejsza sobota, z początku całkiem mokra z racji deszczu, później jeszcze bardziej mokra, za sprawą pobytu na basenie, upłynęła niespotykanie szybko. Może dlatego, że późno wstałem, a może dlatego, że miałem trochę roboty w związku ze zbliżającym się otwarciem naszego magazynu kulturalnego oraz lokalu o takiej samej nazwie - Okno. Przepisywałem wywiad, ubierałem go w składne zdania, projektowałem doń obrazki oraz stworzyłem logo lokalu. Oczywiście, nie mogło zabraknąć komiksowego akcentu... W lokalu będą odbywać się posiedzenia :) redakcji, warsztaty fotograficzne, rysunkowe i dziennikarskie (w ten piątek będzie dziennikarz GW z Tarnowa), spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz wystawy różnorakie (najbliższa dot. II wojny i pożyczamy ją z IPNu). Na co dzień Okno-lokal służyć będzie jako czytelnia (głównie dla miłośników fotografii) i minikawiarnia. Oprócz publikowania komiksów (2 strony w kolorze co miesiąc) i robienia wywiadów do Kartoteki (tak to sobie nazwałem, rubrykę, się znaczy) będę redagować na podstawie mojej i Artura pracy teksty traktujące o roku 1989 w Jarosławiu. A może okazyjnie napiszę jakiś felieton...? PS. Uaktualniłem "o mnie", proszę klikać w karteczkę po prawej.
PODPIS:

Komentarze:

06.09.2009, 22:20
kolec
Już zaczynałem wątpić, że używasz takich słów, he.

A, mam nadzieję, że na boku wymyślasz coś tam dla mnie.

06.09.2009, 21:44
Bulbin
Super.

06.09.2009, 14:27
Artur
sounds interesting !

06.09.2009, 10:56
kolec
Red. Tomasz Sroka. Aut.: J. Adamiec, J. Garncarz, S. Goliński, M. Kryczko, B. Kwiatkowski, M. Małecki, I. Pawlik, G. Pokrzywka, M. Pyrcak, J. Reimus, K. Respekta, T. Sroka, E. Stańczyk, Jestem pokrzywdzony przestępstwem. I co dalej? Informator dla pokrzywdzonego, Kraków 2008

:)

06.09.2009, 03:15
a
"Jestem pokrzywdzony przestępstwem. I co dalej?" - kto popełnił ten tytuł, pytam się!!! mam nagłą potrzebę zamążpójścia za tego copywritera.