.blog


17 września 2013 Fugazi w domu :) komentarze (2)Dziś dotarła ciężka paka od Wydawcy, a w niej kilkanaście grubych, pachnących drukarską farbą egzemplarzy autorskich. Wyszło niesamowicie! Kultura gniewu spisała się na medal. Radość, duma i wzruszenie. Dla takich chwil fajnie jest robić komiksy (i przyjmować listonosza). Tańczę.

Fugazi już do kupienia:
u Wydawcy
w sklepie Gildii
w empikach
w Gandalfie
i wszędzie tam, gdzie docierają komiksy!

Wkrótce info o oficjalnej premierze.
29 września 2013 A Łódź i tak zostanie komentarze (1)Witajcie! Dziś prezentuję kadry z mojej animacji, którą wczoraj udało mi się zaliczyć III rok studiów. "A Łódź i tak zostanie" trwa 7 minut i została wykonana techniką rysunkową. W tle umieściłem sporo miejsc, po których lubię sobie wędrować, niestety mój ulubiony budynek nie załapał się do filmu, podobnie jak niesamowite przedszkole nr 199, czy kamienica z jedną tylko ścianą z ulicy Lipowej.

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja MFKiG w Łodzi. Będzie można zakupić "Fugazi Music Club", dostać przypinkę i rysunek, a także wpaść na spotkanie autorskie. W sobotę będzie obecny również Waldek Czapski, główny bohater historii. Zapraszamy!

Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl