.blog


08 sierpnia 2014 "wuef" - szkice cz. II komentarze (0)

Hej! W marcu wrzuciłem na bloga pierwszą część szkiców do niezrealizowanej* autorskiej etiudy pt. "wuef". Miała to być krótkometrażowa animacja pełna dorastających dziewczyn i pokręconych ćwiczeń. Lubię te projekty, więc dodałem drugą porcję. Trzecie tło od końca jest już przygotowane na czysto i miało znaleźć się w finalnej wersji filmu. Reszta teł miała zyskać podobny kształt, ale, najprawdopodobniej, nie zyska go nigdy. Uzupełniłem  podstronę "o mnie" o wydarzenia z 2014 roku - jeśli jesteście ciekawi nad czym pracowałem przez pierwszą połowę 2014 roku, kliknijcie w zdjęcie po prawej. Po ubogich w posty miesiącach chciałbym wrócić do częstego aktualizowania bloga, zatem zapraszam do zaglądania tu w sierpniu co kilka dni. Do zobaczenia!

* edit: okazuje się, że w marcu myślałem jeszcze, że zrealizuję ten film.
13 sierpnia 2014 Bruno Schulz komentarze (2)


W maju i czerwcu narysowałem i zanimowałem kilkanaście ujęć do dokumentu Bruno Schulz w reżyserii Adama Sikory, operatora m.in. Essential Killing, Młyna i krzyża czy Czterech nocy z Anną. Za montaż materiału odpowiedzialna jest Beata Walentowska, która pracowała wcześniej przy Hubie A. i W. Sasnali oraz Lesie Piotra Dumały. Ten ostatni został opiekunem artystycznym animacji, których łącznie powstało 6 minut, natomiast sam dokument trwać będzie blisko godzinę. Premiera obrazu prawdopodobnie jesienią tego roku w TVP.
21 sierpnia 2014 Fugazi w Niemczech komentarze (2)


screen ze strony Nicolas Grivel Agency

Miło mi poinformować, że dzięki staraniom Nicolasa Grivela i Szymona Holcmana, Fugazi Music Club w przyszłym roku ukaże się za naszą zachodnią granicą nakładem niemieckiego oddziału Egmontu. Na potrzeby tego wydania zostanie przygotowana nowa okładka. Cieszę się :)
26 sierpnia 2014 Гагарин komentarze (0)


Po latach znów razem! Przez ostatnie dni pracowałem w duecie z Michałem Rzecznikiem, który napisał dla mnie scenariusz pt. "Гагарин". To nasz czwarty wspólny komiks po "Bajce o Iwanie", "Złej królowej" i "Oblanym ogrze". Powyżej druga plansza z naszej historii o lotniku, co to i gołębia miał w garści, i Fidela Castro.

Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl