.blog


04 kwietnia 2013 Fugazi - magiczny notes komentarze (5)Notes rysownika. Zdjęcia 1 i 2: tak wygląda plan do końca czerwca (cyferka przy dniu tygodnia oznacza ilość stron do narysowania danego dnia, "film" oznacza pracę nad animacją zaliczeniową III roku, Praga oznacza Pragę, a City Stories oznacza City Stories). Zdjęcie 3: jeden ze szkiców okładki albumu. Poza tym w zeszycie mieści się cały storyboard "Fugazi Music Club" i trochę drobiazgów, a jeszcze nawet nie zapełniłem połowy. Czyli magiczny notes.
08 kwietnia 2013 Fugazi - 35 stron komentarze (1)


Proszę klikać w obrazek po większą wersję planszy

Po świątecznej przerwie i małym kryzysie melduję, że mamy gotowych ponad 35 stron komiksu. W międzyczasie przygotowałem filmik dokumentujący powstawanie albumu. Wrzucam tę planszę, póki jeszcze resztki śniegu zalegają na łódzkich chodnikach. I pozdrawiam!

10 kwietnia 2013 Fugazi - koncert komentarze (1)Większa wersja po kliknięciu w obrazek

Po narysowaniu tej planszy lubię ludzi jakby trochę mniej...
12 kwietnia 2013 Robert Popielecki w szortach! komentarze (1)

Robert z małżonką Kasią zaprosili nas na jutro na wieczorną posiadówkę. Nie wypada z pustymi rękoma, więc pomyślałem, że Robert ucieszy się, jeśli wydrukuję mu nasze wspólne krótkometrażówki. Że niespodzianka, że więcej winka poleją, ciastka dodatkowe otworzą. I przyszło zastanowienie - czy będzie więcej winka i więcej ciastek, jeśli by niespodziankę zdradzić dzień wcześniej? Z wydruków i tak się ucieszy, a lajki na facebooku dodatkową zamieszają mu w głowie... Byle tylko z tego zamieszania w głowie nie zrezygnował z wina zupełnie. Ot, kłopot z panem Popieleckim.
18 kwietnia 2013 WOK komentarze (1)Proszę klikać po większą wersję obrazka

Razem z Kacprem Zamarło, który potrafi m.in. takie rzeczy, zaczęliśmy współpracę z programem Wszystko o kulturze, emitowanym co niedzielę w TVP2. Jesteśmy odpowiedzialni za oprawę graficzną zapowiedzi wydarzeń, przy czym ja stoję za rysunkami, a Kacper za kolorami i animacją. Jeśli formuła się przyjmie, najpewniej zagościmy tam na dłużej. Tak więc - zapraszamy do oglądania.

Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl