.blog


01 października 2008 172. BADLY DRAWN BOY - Year Of The Rat komentarze (5)


Nie wiem co sądzić o tej ilustracji, ale piosenka mnie wzięła. Rok szczura to okres ciężkiej pracy - stąd kolejny korporacjusz z dużymi uszami.23 września 2008 166. BLOODHOUND GANG - The roof is on fire komentarze (6)

Robowi i Krzychowi, bo lubią raczej. I razem: The roof, the roof, the roof is on fire...20 września 2008 163. R.E.M. - Dream komentarze (6)

Usłyszałem tę piosenkę w filmie parę dni temu i dzisiaj zupełnie przypadkiem okazało się, że mam ją zakopaną w stercie REMu na moim dysku muzycznym.

Dodałem wczoraj na blog kategorię "jukebox" i będą się w niej pojawiać rysunki z tej serii. Dzięki za pozytywny odzew pod poprzednimi j-boxami. Tworząc obrazki do tego cyklu staram się uchwycić moment - emocję towarzyszącą pojedynczemu przesłuchaniu danego utworu. Robię wtedy szybki szkic, potem równie szybki tusz, puszczając w międzyczasie piosenkę po raz kolejny. Mam nadzieję, że czasem usłyszycie tu coś, co trafi w Wasz gust muzyczny lub przywoła jakieś wspomnienia czy odczucia, jak chociażby u Daniela Cha (w linkach jako picador) w poprzednim wpisie. Przy następnych jukeboxach nie będę się już produkował, żeby nie psuć Wam ewentualnych doznań artystycznych.

Pozdrawiam!
Kolec Zasłuchany19 września 2008 162. T.LOVE - Autobusy i tramwaje komentarze (9)18 września 2008 161. SDM - Bieszczadzkie Anioły komentarze (5)


Następne >>Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl