.blog


24 grudnia 2010 W końcu komentarze (4)Grudzień minął mi na próbowaniu, poszukiwaniu, i graniu w fifę 2011. Po 2,5 miesiąca przyzwyczaiłem się do nowego otoczenia, złapałem odpowiedni rytm wszystkiego. Czego i Wam z okazji świąt życzę, jeśli potrzebujecie.
27 grudnia 2010 Czasem (1) komentarze (7)


Stworzyłem nową kategorię, więcej szczegółów spodziewajcie się wkrótce. Początkiem stycznia wrócę do Łodzi i będę mógł kontynuować rysowanie tej historii. Policzyłem, że od skończenia prac nad Kapitanem Sheerem, zabierałem się już za rysowanie czterech albumów (z różnym skutkiem - od 5 stron w tuszu do 60 stron w szkicu). Ten jest piątym. Mam szczery zamiar doprowadzić go do szczęśliwego wydania. // Po obejrzeniu pierwszego sezonu Twin Peaks już wiem, jaką melodię wybiorę na pierwszy taniec na moim weselu, hyhy.
29 grudnia 2010 Transport komentarze (9)Swego czasu zacząłem rysować komiks do scenariusza zdolnego człowieka Michała Prochownika i wyglądało to mniej więcej tak, jak na dwóch powyższych planszach. Ale teraz siedzę i rysuję coś innego. Mam wolne na uczelni do 10 stycznia. Wolny czas mnie zżera, ma dużo do zżerania.

Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl