.blog


07 stycznia 2015 Estragon & Palmer Elritch - Golem komentarze (0)

Estragon & Palmer Elritch to dobrzy ludzie, którzy jeszcze w styczniu wydadzą nowy album. Płytę już wkrótce będzie można pobrać za darmo ze strony Skweru, lecz pojawi się także limitowany (luksusowy, błyszczący) nakład fizycznych egzemplarzy w przyjemnych digipackach. Jako że autor tekstów, Estragon, uwielbia komiksy z serii Fistaszki (zerknijcie na tytuł 3. numeru na albumie), z radością oddałem w rysunkach honory Charlesowi M. Schulzowi. Dam znać na blogu, kiedy płyta stanie się dostępna do odsłuchu i zakupu.
08 stycznia 2015 Fugazi w Metrze Marymont komentarze (2)Pierwsze 4 zdjęcia pochodzą ze strony puszka.waw.pl

Warszawiacy i reszto świata! Od końca grudnia, wysiadając na stacji metra Marymont i wchodząc po schodach na galerię, możecie obejrzeć kadry mojego autorstwa w nieskromnym formacie 30m x 3m. Do akcji zostałem zmobilizowany przez panią Monikę Małkowską (i pana Grzegorza Piwkowskiego), krytyk sztuki i wykładowczynię warszawskiego ASP. Pracę, w której historię Fugazi Music Club skondensowałem do jednej sceny, będzie można zobaczyć jeszcze przez około 2 miesiące. Na każde Wasze nadesłane zdjęcie na tle ściany obiecuję odpowiedzieć takim oto serduszkiem:
09 stycznia 2015 Krew wre - 1/4 gotowa komentarze (0)Mamy 40 plansz z planowanych 160. Zakończyliśmy już pracę nad akcją rozgrywającą się w dwóch różnych sceneriach i właśnie przenosimy się do kolejnej. No, może nie tak właśnie, bo w styczniu i przez część lutego praktycznie nie będę mieć czasu, by zajmować się albumem. Tak więc na tej 1/4 na razie się zatrzymujemy. A jeśli sami nie odgadliście, co zacytowałem na drugiej planszy, kadr 3, to tutaj możecie podejrzeć ;)
15 stycznia 2015 "Golem" - teledysk komentarze (0)Na podstawie ujęć z mojej pracy sprzed kilkunastu miesięcy zmontowałem klip do singla Estragona & Palmer Eldritch z płyty Golem. Premiera albumu w wersji mp3 i pod postacią limitowanej edycji digipack już w przyszłym tygodniu.16 stycznia 2015 Figurki z "Wszystko zajęte" komentarze (0)


Odebrałem wczoraj paczkę od 1969 Toys z egzemplarzami figurek kolekcjonerskich z bohaterami Wszystko zajęte. Wyszły pięknie :)) Figurki można zamawiać mailowo, adres widnieje na blogu 1969 Toys.

26 stycznia 2015 Podgląd we Francji komentarze (1)

Spieszę z informacją (choć jestem ostatni - po Nicolas Grivel Agency, Kulturze Gniewu oraz Danielu), że dzięki staraniom Nicolasa Grivela i Szymona Holcmana, Podgląd, album który narysowałem do scenariusza Daniela Chmielewskiego, ukaże się we Francji nakładem La Boîte à Bulles. Komiks został przetłumaczony przez Marzenę Sowę. Premiera najprawdopodobniej w połowie 2015 roku :)
30 stycznia 2015 "Golem" - limitowana edycja komentarze (0)Halo, halo! Płyta "Golem" Estragona & Palmer Eldritch z moimi ilustracjami jest już wydrukowana, wytłoczona i zapakowana w niepodpisaną kopertę bąbelkową - czeka tylko na Wasze zamówienia. Nakład limitowany, 20 zł sztuka (podkreślam: sztuka). Aby zamówić płytę, wystarczy napisać maila na adres: grzegorz.estragon@gmail.com (w odpowiedzi otrzymacie numer konta i szczegóły transakcji). Polecam, bo warto.

PS Przypominam także o wiszącym w sieci teledysku.

Copyrights © Marcin Podolec 2007-2015

Blog powered by Ownlog.com & Fotolog.pl